Doradca Klienta z językiem ukraińskim i rosyjskim

CCIG

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy pracowników na projekt Infolinii w którym obsługujemy połączenia przychodzące w języku ukraińskim i rosyjskim.

Pracując z nami do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • odbieranie połączeń przychodzących: udzielanie kompleksowych odpowiedzi na zapytania klientów;
  • obsługa zgłoszeń mailowych;
  • obsługa Klienta zgodnie z standardami przyjętymi na projekcie.

Chcielibyśmy byś:

  • posiadał znajomość języka ukraińskiego na poziomie min. C1;
  • posiadał znajomość języka rosyjskiego na poziomie min. C1;
  • posiadał znajomość języka polskiego na poziomie min. B1;
  • posiadał umiejętność obsługi pakietu MS Office;
  • był osobą komunikatywną, umiejącą pracować w grupie oraz indywidualnie, cechował się wysoką kulturą osobistą i odpowiedzialnym podejściem do pracy;
  • posiadał silną orientację na klienta oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji.

Nasza oferta dla Ciebie:

  • wypłata dwa razy w miesiącu (atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie)
  • praca 7 dni w tygodniu z możliwością dostosowania grafiku;
  • profesjonalny pakiet wdrożeniowy przed rozpoczęciem współpracy zakończony Certyfikatem;
  • wsparcie doświadczonych trenerów projektu i przełożonego;
  • możliwość współpracy ze znajomymi;
  • swobodny dress code i świetną atmosferę!

Zainteresowana/ny? No to już ... aplikuj :) Czekamy na Ciebie!

Prezentacja firmy

Call Center Inter Galactica to firma świadcząca usługi związane z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing