Doradca Klienta z językiem fińskim

Gi Group Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Miejsce pracy: Gdynia

Obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa Klienta (telefon oraz e-mail)
  • Pomoc przy zmianach lub anulacjach rezerwacji, rezerwacji miejsc i posiłków, zarządzanie informacjami o biletach, udzielanie wszelkich informacji związanych z podróżą
  • Współpraca z innymi oddziałami firmy w celu zapewnienia obsługi Klienta na najwyższym poziomie
  • Przesyłanie elektronicznych potwierdzeń rezerwacji biletów do Klientów

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka fińskiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze Customer Service
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Komunikatywność oraz predyspozycje interpersonalne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dodatkowy system premiowy
  • Szansa na pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet benefitów (m.in.: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, vouchery na paliwo, bilety do kina, vouchery na zakupy, itd.)
  • Codzienny kontakt z ludźmi z całego świata, możliwość używania języków obcych w codziennej pracy
  • Szansa na rozwój, szkolenia m.in.: szkolenia z obsługi systemów, kompetencji miękkich jak i kursy językowe
  • Przyjazną atmosferę w sympatycznym zespole
  • Owocowe Poniedziałki - dostawę świeżych owoców do biura

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.