Doradca Klienta z j.szwedzkim, 1/2 etatu

Tivron

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Znasz język szwedzki?

Szukasz dodatkowej pracy?

Interesuje Cię praca z Klientem?

Do naszego biura na Saskiej Kępie poszukujemy osoby, która dołączy do nas i będzie mogła wykorzystać swój potencjał, zdolności sprzedażowe oraz znajomość języka szwedzkiego.

Do Twoich zadań będzie należał telefoniczny kontakt z Klientami ze Szwecji, zbadanie ich potrzeb, doradzenie jak najkorzystniejszej oferty oraz sprzedaż produktów.

Nic trudnego prawda?

Nie wymagamy doświadczenia. Nasz trener kompleksowo przygotuje Cię do pracy.

Wystarczy, że jesteś żywiołową komunikatywną osobą która lubi wyzwania i zna biegle język szwedzki.

Proponujemy:

  • Praca w wymiarze ½ etatu.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i umiejętności sprzedażowych,
  • Dostęp do nieograniczonej ilości pysznej kawy, herbata, soki, woda, owoce,
  • Pracę w zgranym, kreatywnym międzynarodowym zespole,
  • Benefity (Luxmed/Medicover, Multisport)

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą wyślij nam swoje CV i dołącz do naszego zespołu!

Prezentacja firmy

Wieloletnie doświadczenie w branży usług Contact Center pozwoliło... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja