Doradca Klienta z j. rumuńskim

Tivron

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Znasz język rumuński?
Interesuje Cię praca z Klientem?
W wolnym czasie lubisz rozmawiać przez telefon?

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, możesz robić to w pracy i dzięki temu zarobić pieniądze!

Do naszego biura na Saskiej Kępie poszukujemy osoby, która dołączy do nas i będzie mogła wykorzystać swój potencjał, zdolności sprzedażowe oraz znajomość języka rumuńskiego.

Do Twoich zadań będzie należał telefoniczny kontakt z Klientami z Rumunii, zbadanie ich potrzeb, doradzenie jak najkorzystniejszej oferty oraz sprzedaż produktów.

Nic trudnego prawda?

Nie wymagamy doświadczenia. Nasz trener kompleksowo przygotuje Cię do pracy.

Wystarczy, że jesteś żywiołową komunikatywną osobą która lubi wyzwania i zna biegle język rumuński.

Proponujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i umiejętności sprzedażowych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Program szkoleń wstępnych z dziedziny obsługi Klienta, każdy jest przygotowywany pod okiem naszego trenera,
  • Dostęp do nieograniczonej ilości pysznej kawy, herbata, soki, woda, owoce,
  • Pracę w zgranym i kreatywnym zespole,
  • Możliwość rozwoju wewnątrz struktury firmy.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą wyślij nam swoje CV i dołącz do naszego zespołu.

Prezentacja firmy

Wieloletnie doświadczenie w branży usług Contact Center pozwoliło... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Praca dla studenta