Opis stanowiska pracy

Rozwijaj swoją karierę pracując na rzecz jednego z TOP 5 światowych dostawców energii elektrycznej!

Szukasz stabilnej pracy, gdzie będziesz mógł używać swojej znajomości j. niemieckiego na co dzień?

Doradca klienta z j. niemieckim

Miejsce pracy: Business Garden w Poznaniu.

Szkolenie startuje już 1 września!

Możliwość pracy zdalnej po etapie szkoleniowym!

Oferta pracy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • praca od poniedziałku do piątku(godz. 8-16/ 10-18),
  • wynagrodzenie 5500 zł/msc. brutto + premie do 1300 brutto zł/msc.,
  • kafeterię MyBenefit i kartę MultiSport,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • "Wczasy pod gruszą"oraz dodatkowe premie okolicznościowe,
  • Dofinansowanie do zakupu okularów.

Wymagania

Potrzebujesz jedynie znajomości języka niemieckiego na poziomie min. B2! Reszty nauczymy Cię sami :)

Za co będziesz odpowiedzialny?

Za pośrednictwem czatu, wiadomości e-mail oraz telefonów udzielać będziesz informacji na temat wysokości rachunków, zmian danych, taryfy czy wymiany liczników, korzystając z dedykowanego systemu. Nic prostszego!

Zainteresowany?

Prezentacja firmy

W naszej firmie znamy się na ludziach i skutecznie łowimy talenty w siec... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
5 500PLN - 6 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca BPO / outsourcing, Praca Call Center / Telemarketing