DORADCA KLIENTA (Z DOŚWIADCZENIEM: W SPRZEDAŻY I/LUB W BRANŻY BUDOWLANEJ)

BRICOMAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/7082

Obowiązki:

Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów; zapewnienie dostępności towarów; dbałość o dobry wygląd działu (czuwanie nad poprawnością etykiet cenowych; przygotowanie plakatów cenowych); pozyskiwanie nowych Klientów.
Oferujemy: umowę o pracę; strój roboczy; stabilne zatrudnienie, dobrą atmosferę; szkolenia, programy rozwojowe; możliwość dalszego rozwoju; opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe; dofinansowanie karty Multisport.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • Dobra znajomość produktów z wybranego obszaru: budowlany, drzewny, elektryczny, narzędzia, płytki, sanitarny, hydrauliczny, metalowy, farby; wiedza i doświadczenie zdobyte na rynku tradycyjnym lub instalatorskim; doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej w sklepie; zaangażowanie w powierzone obowiązki; otwartość na Klienta; dobra organizacja pracy własnej; umiejętność pracy w zespole; uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem.

Miejsce pracy: Kominkowa 21, 80-180 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy