Doradca Klienta w salonie sprzedaży

EXPRESS HR JOLANTA KONOPKA

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Express HR to firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji i selekcji kadry menadżerskiej i specjalistycznej , wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 17275.

Obecnie dla naszego Klienta – włoskiego producenta drzwi poszukujemy osoby do sklepu/salonu firmowego w Warszawie na stanowisko:

Główne zadania:

  • Praca w salonie sprzedażowym w Warszawie
  • Gotowość do pracy na zewnątrz salonu sprzedażowego; tj. wizyty u klientów, spotkania z architektami czy projektantami wnętrz
  • Nawiązywanie współpracy z architektami, projektantami wnętrz
  • Pełna obsługa klienta – ofertowanie i sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie Firmy
  • Dbałość o najwyższą jakość obsługi Klienta
  • Budowanie pozytywnych relacji z obecnymi i nowymi klientami

Oferujemy:

  • Umowę o pracę – pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system prowizyjny powiązany z realizacją budżetu sprzedaży
  • Niezbędne narzędzia pracy ( laptop, telefon, samochód służbowy – do dyspozycji na czas wyjazdów do Klienta)
  • Samodzielne odpowiedzialne stanowisko pracy
  • Pracę w renomowanej firmie
  • Pozytywną atmosferę w pracy

Oczekujemy:

  • Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku sprzedawcy ( preferowany Klient indywidualny)
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub języka włoskiego
  • Umiejętności negocjacyjnych i orientacji na Klienta
  • Silnej orientacji i determinacji w osiąganiu celów
  • Bardzo dobrej znajomość głównych narzędzi MS Office
  • Czynnego prawa jazdy kat. B

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać poprzez portal.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na umieszczenie w bazie danych kandydatów, prowadzonej przez Express HR z siedzibą w Warszawie, (agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 17275) moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy oraz CV i przetwarzanie tych danych osobowych we wszelkich procesach rekrutacyjnych, prowadzonych przez lub z udziałem Express HR, w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji tych procesów, w tym w szczególności na przekazywanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 r., poz. 922)

Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania - zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Express HR to firma rekrutacyjna, agencja pracy specjalizująca się w rek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi