Opis stanowiska pracy

Interesuje Cię praca w przyjaznej, rodzinnej atmosferze z zespołem ambitnych ekspertów i pasjonatów?
Chcesz zdobyć nowy zawód dla siebie w stabilnej firmie w specjalistycznej branży?

Salon Optyczny CH Wola Park Warszawa

Salon Optyczny CH Tesco Warszawa Bemowo

Salon Optyczny CH Tesco Warszawa Gocław

Salon Optyczny CH Tesco Warszawa Kabaty

Salon Optyczny CH Tesco Piastów

Salon Optyczny Pawilon DEES Sochaczew

Dlaczego warto zaaplikować właśnie do nas? ZAPEWNIAMY:

UMOWĘ O PRACĘ na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
JASNĄ ŚCIEŻKĘ ROZWOJU z możliwością awansu.
SZEREG DODATKOWYCH KORZYŚCI: szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, coaching, pakiet Multisport.
MOTYWACYJNY SYSTEM PŁAC adekwatny do indywidualnych i zespołowych osiągnięć.

Wymagania

Nie przejmuj się brakiem doświadczenia.
To czego oczekujemy od Ciebie to:
ENTUZJAZM - Wiedza optyczna i obsługa klienta może być bardzo interesująca.
MOTYWACJA - Przyda Ci się w osiąganiu wyników sprzedażowych.
OTWARTOŚĆ NA NOWE DOŚWIADCZENIA - Potrzebujesz jej by awansować na naszej ścieżce rozwoju.

Prezentacja firmy

ORLIŃSCY Salony Optyczne to Firma z 29-letnim doświadczeniem, której mis... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
18
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie