Doradca Klienta w Salonie Firmowym

Warszawa, mazowieckie

FallWork Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w wydobyciu, obróbce i sprzedaży kamienia naturalnego (granit, marmur etc.), poszukujemy zadaniowej i zorganizowanej osoby, na stanowisko:

Doradca Klienta w luksusowym salonie firmowym klasy PREMIUM

Miejsce pracy: Łazy k. Warszawy

Wymagamy:

• min. rocznego doświadczenia w pracy jako Doradca Klienta

• min. rocznego doświadczenia w sprzedaży usług/produktów klasy PREMIUM

• znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

• wykształcenia min. średniego – mile widziane techniczne bądź wyższe

• wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych

• nienagannej prezencji

• umiejętności pracy w zespole

• chęci do pracy oraz zaangażowania

• prawa jazdy kategorii B

Mile widziane doświadczenie w branży kamieniarskiej bądź architektonicznej.

Oferujmy:

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze etatu

• pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00 oraz w soboty 8:00-14:00 przy zachowaniu 40-godzinnego tygodnia pracy

• atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i prowizyjne

• szkolenie produktowe

• możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

• pracę u jednego z liderów w branży

Twoje zadania to:

• profesjonalna obsługa klienta

• aktywna sprzedaż produktów w sklepie stacjonarnym

• badanie potrzeb Klientów salonu i dobór odpowiednich produktów

• dbanie o wizerunek firmy

* Oferta dotyczy zatrudnienia stałego w firmie.

Ważne! W związku, że od 25 maja br. weszły w życie przepisy tzw. RODO, czyli Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, konieczna jest aktualizacja zgód na przetwarzanie danych. Nowa zgoda powinna brzmieć:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

W przypadku zainteresowania udziałem w ew. przyszłych procesach prowadzonych poprzez FallWork, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy, można udzielić także dobrowolnej dodatkowej zgody, która powinna brzmieć:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Osoby poszukujące nowych wyzwań zawodowych zapraszamy do wysłania swojego CV wraz z klauzulą za pośrednictwem serwisu.

Znasz osobę, której możesz polecić tę ofertę pracy? Przekaż kontakt!

Nr Cert. AP nr 6231

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy która posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji... Zatrudnienia pod nr.6231 , pomagamy znaleźć wymarzoną pracę lub personel o odpowiednich kwalifikacjach. Nasze powstanie jest ściśle powiązane z dużym zapotrzebowaniem na wysokiej jakości usługi.

Zajmujemy się wyszukiwaniem oraz selekcją kadry pracowniczej na każdym szczeblu, bezpośrednim wyszukiwaniem na stanowiska kierownicze.

Zadaniem naszej firmy jest współuczestniczenie w budowaniu sukcesu firm naszych Klientów poprzez fachową obsługę. Pośredniczymy pomiędzy pracodawcami, a kandydatami poszukującymi pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie