Doradca Klienta w Punkcie Sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu- Łódź

PW Macac Sp. z o.o.

Łódź, 90-562, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Autoryzowany Przedstawiciel Plusa i Cyfrowego Polsatu zatrudni do Punktu Sprzedaży w CH Leclerc ul. Inflancka oraz CH Carrefour ul. Szparagowa skutecznych Doradców Klienta z dużą motywacją do pracy.

Oferujemy pracę w dużej organizacji reprezentującej renomowane Firmy posiadające w ofercie bardzo dobre i konkurencyjne produkty.
Stabilne zatrudnienie i warunki pracy.
Forma zatrudnienia: umowa o pracę.
Wynagrodzenie: podstawa + premia (wysoka prowizja od sprzedaży)

Prosimy o kierowanie ofert CV zawierających zdjęcie.

Wymagania

Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów i usług telekomunikacyjnych, telewizyjnych, internetowych lub finansowych.
Jeśli nie posiadasz doświadczenia wystarczą chęci do pracy i zaangażowanie - oferujemy szkolenia.

Preferujemy osoby optymistycznie nastawione do życia, ambitne, zorientowane na cel i wynik.

Prezentacja firmy

Autoryzowany Przedstawiciel Cyfrowego Polsatu oraz Plusa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta