Doradca klienta w punkcie obsługi kredytowej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Numer ref. DKL/035/DKL

Zadania:

  • Optymalizowanie wyników sprzedażowych poprzez aktywne postawy sprzedażowe, zgodnie z wartościami firmy
  • Dbanie o własny rozwój przez chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych, poszerzanie wiedzy i pracę nad własnym rozwojem
  • Aktywne podejmowanie działań zmierzających do budowania długofalowej współpracy
  • Wspieranie merytoryczne Sprzedawców w zakresie zakupów na raty
  • Zapewnienie sprawnej, nieprzerwanej i przyjaznej obsługi Klienta, zmierzającej do zadowolenia oraz budowania długofalowych i satysfakcjonujących relacji z Klientami, podejmując działania zgodnie z regulacjami firmy

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Praca na ½ etatu
  • Pakiet benefitów
  • Praca w przyjaznej i otwartej atmosferze

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy w sektorze bankowym/ finansowym mile widziane
  • Otwartość, komunikatywność

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials