Doradca Klienta w Placówce Partnerskiej Alior Banku w Rybniku

Alior Bank Partner

Rybnik, śląskie

Opis stanowiska pracy

Nasza firma działa w ramach ogólnopolskiej sieci partnerskiej Alior Banku, zarządzając siecią placówek na terenie województwa śląskiego. Aktualnie w związku z planowanym otwarciem nowej placówki w Rybniku (dzielnica Boguszowice) poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Doradcy Klienta.

Osoba na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie za:

• aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu klienta indywidualnego i małych przedsiębiorstw,
• kompleksowa obsługa w zakresie produktów depozytowych i kredytowych,
• sprzedaż produktów bankowych,
• analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu,
• realizacja założonych planów sprzedażowych,
• kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Wymagania

• minimum roczne doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze klienta,
• umiejętność budowania długofalowych relacji,
• wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe,
• mile widziane doświadczenie w pracy w sektorze bankowym

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• profesjonalny system szkoleń organizowanych przez Bank,
• atrakcyjne wynagrodzenie złożone ze stałej miesięcznej podstawy oraz prowizji, której wysokość uzależniona jest od wielkości zrealizowanej sprzedaży.
• godziny pracy 9-17

Prezentacja firmy

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowocz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Bankowość