Doradca Klienta w Nest Banku

Fax-2

Żywiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

• aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz sprzedaż produktów detalicznych z oferty Banku,
• wspieranie klientów w wyborze najlepszych produktów i usług
• doradztwo w zakresie bankowości detalicznej oraz badanie potrzeb klientów,
• budowanie długotrwałych relacji z klientami Banku,
• kompleksowa obsługa klientów banku zgodnie z najwyższymi standardami jakości,
• realizowanie indywidualnych i zespołowych celów sprzedażowych.

Wymagania

• doświadczenie zawodowe w zakresie pozyskiwania oraz obsługi klienta detalicznego w sektorze bankowym,
• bardzo dobra znajomość produktów bankowości detalicznej,
• wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów – preferowane kierunki: ekonomia, finanse,
• bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
• umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami,
• pro aktywność, samodzielność oraz konsekwencja w działaniu,
• wysoki poziomu motywacji oraz umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku,

Prezentacja firmy

Autoryzowany Partner Nest Banku S.A.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja
Branża / kategoria:
Praca Bankowość