Doradca klienta w Internetowym Sklepie Karmimy Psiaki

Grupa Sarigato

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Internetowy Sklep KarmimyPsiaki.pl rośnie w siłę, dlatego poszukujemy osoby do najlepszego client service w Polsce!
To od Ciebie będzie zależeć, jak będziemy postrzegani przez naszych Klientów.

Damy Ci wszystkie narzędzia - telefon, chat, e-mail, aby wspierać i doradzać Klientom. Czasem także będziesz mieć okazję poznać ich osobiście i poznać ich Zwierzaki. A jednocześnie będziesz pomagać Psiakom i Kociakom w schroniskach, bo 100% zysku sklepu przekazywane jest na pomoc bezdomnym Zwierzakom!

Wymagania

Z Twojej strony:
• WARUNEK KONIECZNY: Wiesz, która karma wspiera Psiaka/Kociaka w utracie nadmiernych kilogramów
• WARUNEK KONIECZNY: Posiadasz wiedzę na temat karm i przysmaków, która pozwala właściwie doradzać Zwierzakom z różnymi dolegliwościami
• Wiesz też, co każdy Opiekun powinien zabrać na spacer z Pupilem
• Uwielbiasz Zwierzaki
• Jesteś samodzielna/y
• Potrafisz się w pełni zaangażować w projekt, który wykonujesz
• Chcesz się rozwijać i uczyć nowych rzeczy
• Uwielbiasz rozmawiać, pisać i słuchać
• Radzisz sobie pod presją czasu i sytuacji
• Lubisz pracować w zespole

Z naszej strony:
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Udział w szkoleniach i konferencjach branżowych.
• Prywatna opieka medyczna.
• Normalni przełożeni ogarniający marketing i technologię.
• Zaangażowany i młody zespół, na którym można polegać na 110%.
• Imprezy firmowe (na wakeboard, "na jedno", urodziny itp.).
• Praca w szybko rozwijającej się Grupie. Należymy do grona 50 najszybciej rozwijających się spółek w Europie Środkowej wg Deloitte.
• Możliwość angażowania się w akcje naszej Fundacji.

Prezentacja firmy

Po pierwsze: <br/> <br/>My też nie lubimy pracy w korporacji. Bardzo nam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Weterynaria