Doradca klienta w hurtowni budowlanej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kłodzko, dolnośląskie

Miejsce pracy: Kłodzko

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Komputer oraz telefon
  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie plus system premiowy
  • Kartę multisport, prywatną opiekę medyczną, wczasy pod gruszą
  • Stałe godziny pracy: 8-16
  • Rozwój zawodowy realizowany poprzez system szkoleń branżowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku sprzedawcy w hurtowni/ sklepie budowlanym
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych z klientami oraz dostawcami
  • Motywacja do poszerzania wiedzy branżowej
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Zadania:

  • Obsługa klienta: sprzedaż, fakturowanie
  • Przyjmowanie i wprowadzanie dostaw
  • Prowadzenie gospodarki magazynowej
  • Współpraca z działem handlowym
  • Praca na wózkach widłowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials