Doradca klienta w eobuwie.pl (Atrium)

HRO Personnel

Koszalin, zachodniopomorskie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Koszalin

Nr referencyjny: eo/2018

Zakres obowiązków:

• Obsługa klienta i doradztwo w wyborze produktów;

• Pomoc w obsłudze urządzeń elektronicznych (tabletów) przeznaczonych dla Klientów;

Jeśli:

• Masz w sobie mnóstwo energii i pozytywne nastawienie;

• Lubisz pracę w zespole, jesteś otwarty/a i szybko nawiązujesz kontakt z ludźmi;

• Cenisz sobie wyzwania i angażujesz się w wykonywaną pracę;

• Masz wykształcenie minimum średnie;

• Posiadasz doświadczenie w obsłudze Klienta oraz znasz język obcy będzie to dla nas dodatkowy atut!

Oferujemy:

• Umowę o pracę na dogodny dla Ciebie wymiar etatu: 1/1, ½, ¾.

• Wynagrodzenie składające się z podstawy (2800 brutto) oraz 2 systemów premiowych.

• Możliwość rozwoju swoich umiejętności i awansu;

• Zniżki na zakup produktów firmowych;

• Benefity pozapłacowe: karta Multisport oraz prywatna opieka medyczna;

• Zatrudnienie w firmie będącej liderem polskiego rynku e-commerce w kategorii obuwie!

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.