Doradca Klienta w Czechach

Czechy- Ostrawa, zagranica

Euro Work

Opis stanowiska pracy

Euro Work Agencja Pośrednictwa Pracy od 13 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Nie wymagamy znajomości języka czeskiego !

Miejsce pracy – Ostrawa / Czechy

Rozpoczęcie pracy – od zaraz

a) Telefoniczny Doradca Klienta

opis stanowiska :
- kontakt telefoniczny z klientami z wewnętrznej bazy danych,
- sprzedaż produktów firmy
- realizacja określonych planów sprzedażowych
- opieka nad klientami, pomoc w rejestracji, pomoc techniczna

b) Account Manager

- opieka nad klientem
- opieka nad kontem inwestycyjnym klienta
- analiza danych
- udzielanie informacji ekonomicznych i rynkowych

zapewniamy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
- atrakcyjny system prowizyjny
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz awansu
- pomoc przy relokacji – 1 miesiąc zapewnione bezpłatne zakwaterowanie , kolejne miesiące we własnym zakresie ewentualna pomoc w znalezieniu zakwaterowania.
- ubezpieczenie – zagwarantowane, opłacane przez pracodawcę
- szkolenia
- imprezy integracyjne
- benefity sportowe

Wymagania

-wykształcenie min. średnie , na Account Managera mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe ekonomia/finanse
- znajomość obsługi komputera
- wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność
- zaangażowanie i nastawienie na cel
- doświadczenie w sprzedaży, mile widziane w branży finansowej

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami!
Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.
Euro Work 2476

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy... proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Administracja biurowa , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie