Opis stanowiska pracy

Nowo powstała spółka - Sky Start-up -  skystart-up,com -  z branży mini call center, świadcząca usługi prowadzenia sprzedaży usług bankowych, ubezpieczeniowych i dotacji unijnych, oferująca najnowsze rozwiązania marketingowo sprzedażowe poszukuje do nowo budowanego zespołu sześć nowych osób.

Praca u nas przede wszystkim polega na profesjonalnym prowadzeniu rozmów z przedsiębiorstwami z naszych baz danych lub baz danych naszych klientów.

W związku z tym, iż powstaje nowe biuro, jest również gwarancja podwyższania kwalifikacji i awansu.

Szukamy osób rzetelnych, chcących pracować, szkolić się i zdobywać nową wiedzę, jak również osób z doświadczeniem życia zawodowego. Nie jesteśmy typowym, rutyniarskim call center, jesteśmy ludźmi z pasją i pozytywnym podejściem.

Serdecznie zapraszamy do nas.

Doradca Klienta

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa,

Opis stanowiska

  • telefoniczne pozyskiwanie i obsługa Klientów
  • udzielanie informacji o oferowanych produktach i usługach, przesyłanie ofert, umawianie spotkań dla zarządu spółki
  • sprzedaż usług firmy - produkty prawne, bankowe, ubezpieczeniowe, dotacje unijne jak również z zakresu usług budowlanych developerskich…
  • dbanie o wysokie standardy obsługi klienta

Wymagania

  • doświadczenie w kontakcie z klientem – przedsiębiorcą
  • doświadczenie w sprzedaży
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość obsługi komputera
  • mile widziana znajomość branży

Oferujemy

  • pracę w centrum Warszawy
  • umowę zlecenie na okres próbny (3 miesiące) - po okresie próbnym umowę o pracę
  • wynagrodzenie: podstawa + premia od pozyskanych Klientów - od każdej ankiety każdorazowo 21 zł

Prezentacja firmy

Spółka z branży mini call center VIP, świadcząca usługi prowadzenia sprz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting