Opis stanowiska pracy

Vitamin-Shop specjalizuje się w sprzedaży suplementów diety.

Oferta pracy skierowana jest do osób aktywnych sportowo oraz interesujących się suplementacją.
Podstawą pracy jest doradztwo w zakresie suplementacji.
Praca wykonywana jest na stoisku handlowym w C.H. Auchan Bielany Wrocławskie
Pełen etat w systemie zmianowym w godzinach pracy C.H. Auchan

Wymagania

Praca skierowana jest do osób lubiących aktywny tryb życia.
Interesujących się tematyką suplementacji w życiu codziennym - rekreacja, sport.
Mających w sobie pasję doradzania i wspierania klientów w zakresie doboru suplementów.

Jeśli szukacie Państwo pracy o w/w charakterze zapraszam do składania CV.

W zamian oferuję rozsądne warunki pracy i płacy.

Prezentacja firmy

Firma VitaFarm zajmuje się sprzedażą detaliczną suplementów diety w wysp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
po okresie próbnym umowa o pracę
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 800PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
rozsądne premie sprzedażowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie