Doradca Klienta / Specjalista ds. Sprzedaży

Melagu.pl

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Melagu.pl  poszukuje osoby do prowadzenia salonu sprzedaży w Katowicach w Galerii Nowy Roździeń.

Jeżeli jesteś kreatywny i chcesz rozwijać swoje umiejętności dołącz do naszego zespołu.

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • aktywna sprzedaż i obsługa klientów firmy w zakresie elementów wykończenia wnętrz tj.: podłóg, drzwi, schodów, tarasów, sztukaterii etc.;
  • obsługa zamówień i nadzór nad ich realizacją;
  • dbanie o należyty wygląd salonu i ekspozycję;
Firma oferuje:
  • umowa o pracę;
  • stałe wynagrodzenie (od 3500 brutto)
  • motywacyjny system wynagrodzenia (stałe wynagrodzenie z ruchomą częścią uzależnioną od wyników pracy);
  • narzędzia do pracy – laptop, telefon,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia w branży.

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży w podobnej branży;
  • zdolności komunikacyjne i sprzedażowe;
  • wysoka kultura osobista;
  • kreatywność;
  • odpowiedzialność i rzetelność w zakresie wykonywanych obowiązków;
  • prawo jazdy kategorii B;

Prezentacja firmy

Obecnie Melagu.pl proponuje wiele różnych rozwiązań w zakresie podłóg dr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Uzależnione od wyników pracy
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie