Doradca Klienta (Punkt Bezpośredniej Obsługi Klienta)

People Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest międzynarodowa organizacja należąca do piątki największych firm energetycznych w Europie, zaopatrująca w energię elektryczną i gaz miliony klientów. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Co należy do obowiązków?

  • bezpośrednie wsparcie klientów, a w tym zawieranie umów, przyjmowanie zgłoszeń, rozpatrywanie reklamacji, rozliczanie rachunków i płatności czy udzielanie odpowiedzi na pytania i wątpliwości klientów
  • dokonywanie zmian w systemach dotyczących klientów w sprawach rozliczeń i płatności,
  • elementy sprzedaży (nowe towary i usługi z oferty)

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia w bezpośredniej obsłudze klienta oraz doświadczenia w sprzedaży,
  • Wykształcenia min. średnie,
  • Znajomości obsługi komputera, programów komputerowych (Word, Excel),
  • Umiejętności pracy zespołowej, dobrej organizacji pracy, samodzielności i komunikatywności.

Co oferujemy?

  • umowę o pracę tymczasową – zatrudnienie zewnętrzne,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • wynagrodzenie 3 000 zł brutto
  • kwartalne prowizje za dosprzedaż, a dwa razy w roku premię uznaniową,
  • pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, karta na posiłki,

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Dodatkowe informacje: People Sp. z o.o., ul. Inflancka 4a; 00-189 Warszawa

Wpis do rejestru agencji zatrudnienia nr 403

Prezentacja firmy

Grupa People (nr wpisu 403) reprezentuje wieloletnie doświadczeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi