Gi Group Sp. z o.o.
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Doradca klienta - Ostrava

Miejsce pracy: Cieszyn, Bielsko-Biała, Jastrzębie-Zdrój, Racibórz, Wodzisław Śląski

Zadania:

  • Sprzedaż usług finansowych polskim klientami
  • Tworzenie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem
  • Aktywne przedstawianie produktów firmy
  • Pomoc użytkownikom w trakcie rejestracji
  • Praca biurowa z firmową bazą danych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży
  • Komunikatywność, umiejętność nawiązywania relacji
  • Znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Możliwość dofinansowania dojazdów do miejsca pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość szybkiego rozwoju osobistego
  • Intensywne szkolenia w zakresie umiejętności sprzedaży
  • Atrakcyjne zaplecze socjalne, pakiet medyczny, pakiet sportowy etc.
  • Pakiet relokacyjny dla osób zainteresowanych przeprowadzką do Ostravy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.