DORADCA KLIENTA KORPORACYJNEGO

PKO Bank Polski

Opole, opolskie

Południowo-Zachodni Regionalny Oddział Korporacyjny we Wrocławiu

Nr ref.: WRD/MK/07/2019

Główne zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów korporacyjnych (segment: przedsiębiorstwa z przychodami rocznymi powyżej 30 mln PLN)
  • zarządzanie portfelem klientów korporacyjnych w celu maksymalizacji zysku i optymalizacji ryzyka
  • rozpoznawanie i weryfikacja potrzeb klientów poprzez analizę modelu biznesowego w celu dopasowania oferty produktowej
  • negocjowanie warunków współpracy z klientami
  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi i Spółkami Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego w zakresie produktów i usług bankowych
  • nadzór na dokumentacją klientów

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie oraz premie
  • atrakcyjny pakiet benefitów w tym kartę Multisport
  • prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
  • oferty i zniżki pracownicze na produkty Grupy Kapitałowej oraz naszych partnerów
  • szkolenia przygotowujące do realizacji zadań
  • możliwość rozwoju zawodowego i szansę na awans w ramach struktury Banku

 Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • minimum 3 letniego doświadczenia w obsłudze i aktywnym pozyskiwaniu klientów korporacyjnych
  • znajomości rynku i produktów dedykowanych klientom korporacyjnym
  • znajomości zagadnień z zakresu finansowania przedsiębiorstw oraz umiejętności przeprowadzania wstępnej oceny zdolności kredytowej klientów
  • komunikatywności, otwartości i aktywności w poszukiwaniu oraz budowaniu kontaktów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.