Doradca Klienta Korporacyjnego

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Naszym klientem jest bank o ugruntowanej pozycji na polskim rynku. Dba zarówno o dopasowanie produktów do zróżnicowanych potrzeb Klientów, jak również o rozwój wiedzy i kompetencji swoich pracowników. W związku z dynamicznym rozwojem struktur poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta KorporacyjnegoMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Aktywne  pozyskiwanie klientów korporacyjnych osiągających obroty powyżej 150 milionów złotych;
  • Opieka nad powierzonym portfelem z segmentu dużych korporacji;
  • Realizacja wyznaczonych celów biznesowych;
  • Dokonywanie oceny zdolności kredytowej klientów oraz przygotowywanie aplikacji kredytowych;
  • Odpowiedzialność za pełną relację z klientem.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse, bankowość, ekonomia lub pokrewne;
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze klientów z segmentu korporacyjnego o obrotach rocznych powyżej 150 milionów złotych (kandydaci z wcześniejszym doświadczeniem na stanowisku Doradcy Klienta Korporacyjnego pełniący obecnie funkcję produktową np. Specjalisty ds. Finansowania Handlu będą mile widziani);
  • Znajomość produktów i procesów bankowych dedykowanych segmentowi dużych korporacji (produktu finansowania handlu, bankowości transakcyjnej, skarbu, transakcji strukturyzowanych oraz IPO);
  • Praktyczna umiejętność analizy i oceny sytuacji finansowej przedsiębiorstw;
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i profesjonalizm;
  • Motywacja do poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego;
  • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne i interpersonalne;
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej, nowoczesnej instytucji finansowej;
  • Atrakcyjny system premiowy;
  • Pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.