Doradca Klienta Kluczowego

HRK S.A.

Kalisz, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, jednego na najbardziej innowacyjnych banków działających na rynku poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko doradcy klienta zamożnego. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za kontakt z kluczowymi klientami na rynku lokalnym oraz budowanie pozytywnego i profesjonalnego wizerunku pracodawcy.

Doradca Klienta KluczowegoMiejsce pracy: Kalisz

Zadania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w instytucji finansowej poparte sukcesami sprzedażowymi w tym co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku doradcy klienta zamożnego
  • Doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu klientów kluczowych
  • Ponadprzeciętne umiejętności interpersonalne i łatwość w nawiązywaniu kontaktu z klientem
  • Doskonała znajomość produktów bankowych oraz zagadnień związanych z rynkiem finansowym i budową portfeli inwestycyjnych
  • Nastawienie na osiąganie jak najwyższych wyników
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów zamożnych
  • Doradztwo finansowe i sprzedaż produktów bankowych w oparciu o analizę potrzeb dla klientów bankowości osobistej
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji oraz utrzymywanie wysokiego poziomu satysfakcji Klientów
  • Kompleksowa obsługa Klientów Zamożnych zgodnie z najwyższymi standardami jakości

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Jeden z najbardziej atrakcyjnych systemów premiowych na rynku
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • Pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.