Doradca Klienta Kluczowego - Kalisz

HRK S.A.

Kalisz, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, jednego z najbardziej innowacyjnych banków działających na rynku poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko doradcy klienta zamożnego. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za kontakt z kluczowymi klientami na rynku lokalnym oraz budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy.

Doradca Klienta Kluczowego - KaliszMiejsce pracy: Kalisz

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów zamożnych
  • Doradztwo finansowe i sprzedaż produktów bankowych w oparciu o analizę potrzeb dla klientów bankowości osobistej
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji oraz utrzymywanie wysokiego poziomu satysfakcji klientów
  • Kompleksowa obsługa klientów zamożnych zgodnie z najwyższymi standardami jakości

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w instytucji finansowej poparte sukcesami sprzedażowymi w tym co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku doradcy klienta zamożnego
  • Doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu klientów kluczowych
  • Ponadprzeciętne umiejętności interpersonalne i łatwość w nawiązywaniu kontaktu z klientem
  • Doskonała znajomość produktów bankowych oraz zagadnień związanych z rynkiem finansowym i budową portfeli inwestycyjnych
  • Nastawienie na osiąganie jak najwyższych wyników
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Jeden z najbardziej atrakcyjnych systemów premiowych na rynku
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • Pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.