Doradca Klienta - Kasjer - Dysponent

SKOK Centrum

Jaktorów, mazowieckie

SKOK Centrum SKOK Centrum SKOK Centrum
Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Centrum
poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Jaktorów

Twoje obowiązki:

  • obsługa Klientów w placówce Kasy w zakresie depozytowym, pożyczkowym i ubezpieczeniowym
  • realizacja planów sprzedaży
  • obsługa operacji gotówkowych i bezgotówkowych
  • aktywne pozyskiwanie Klientów
  • dbałość o najwyższe standardy obsługi

Nasze oczekiwania:

  • zaangażowanie w realizowane cele
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność, dokładność i systematyczność
  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • kompleksowy pakiet szkoleń przygotowujących do pracy
  • udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku usług finansowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.