doradca klienta -kasjer bankowy

FHU A&M

Lubartów, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Krajowa Instytucja Płatnicza poszukuje do swoich Placówek we Włodawie, Kraśniku, Lubartowie, Rykach osób do pracy na stanowisko:

Pracownik obsługi klienta -kasjer bankowy

Wymagania :

- wykształcenie min. średnie
- dobra obsługa komputera i urządzeń biurowych
- komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
- obsługa kasowa klientów
- prowadzenie rejestrów, ewidencji
- archiwizacja dokumentów
- inne prace biurowe

Praca od poniedziałku do piątku.

Brak planów sprzedażowych.

Aktualne CV proszę przesłać za pomocą portalu . Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Na ofertach prosimy o zamieszczenie klauzuli: “Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji".

Wymagania

Wymagania niezbędne:
- niekaralność
- 2 letnie doświadczenie w obsłudze kasowej klientów w instytucji finansowej

Prezentacja firmy

Świadczymy usługi outsourcingu kasowego dla sektora Administracji Państw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
12
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 100PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Finanse