Doradca klienta infolinii przychodzącej PGE OBRÓT SA

Grupa Outworking

Przemyśl, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy kandydatów dla naszego klienta na stanowisko:

Doradca klienta infolinii przychodzącej PGE Obrót S.A.

Zależy Ci na stabilnej, ciekawej pracy w miłej atmosferze ? Ponadto lubisz kontakt z ludźmi, jesteś pomocny i lubisz wyzwania? To stanowisko jest dla Ciebie.

Za co będziesz odpowiedzialny:

  • profesjonalną obsługę Klientów – telefoniczną i mailową – tylko infolinia przychodząca
  • udzielanie informacji odnośnie umów, płatności, dostępnych produktów
  • przyjmowanie zgłoszeń Klientów
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

Wymagamy od Ciebie:

  • wykształcenia minimum średniego
  • komunikatywności i dobrej dykcji
  • bardzo dobrej obsługi komputera
  • dostępności podczas szkolenia wstępnego w godzinach 8-16 przez okres około tygodnia
  • pozytywnego nastawienia i chęci do zdobywania nowego doświadczenia

Oferujemy:

  • szybki start w pracę- zapewniamy krótkie szkolenie które w pełni przygotuje Cię do samodzielnej pracy oraz stałą pomoc
  • umowę o pracę już po okresie próbnym
  • gwarantowaną stawkę godzinową 18,30 zł brutto z jasną ścieżką awansu
  • elastyczny czas pracy (system zmianowy) od poniedziałku do piątku w przedziale godzin 7-19 (wolne weekendy i święta)
  • możliwość pracy zdalnej po okresie adaptacyjnym
  • osobom, które lubią aktywnie spędzać czas proponujemy kartę Multisport

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 8102, świadczącą usługi w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing