Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/05/2018.

Doradca klienta indywidualnego

Katowice, śląskie

PKO Bank Polski

Opis stanowiska pracy

Oddział 14 w Katowicach
Nr ref.: KAD/045/02/2018

Jeżeli łatwo nawiązujesz kontakty, lubisz wyzwania i jesteś przedsiębiorczy, a Twój kapitał to:

  • entuzjazm i chęć osiągania wyznaczonych celów
  • inicjatywa w budowaniu relacji i otwartość na potrzeby klienta
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • znajomość branży bankowej, doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą i/lub obsługą klientów jako dodatkowy atut

to praca na tym stanowisku jest dla Ciebie.

Inwestuj w swój rozwój poprzez:

  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami Banku
  • kompleksową obsługę klientów
  • aktywną sprzedaż produktów oraz usług bankowych i ubezpieczeniowych
  • realizację transakcji gotówkowych i bezgotówkowych

To wszystko zaprocentuje:

  • umową o pracę w największym Banku w Polsce, bo wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo zatrudnienia
  • stałym wynagrodzeniem oraz premią zależną od Twoich wyników, bo chcesz mieć wpływ na to, ile zarabiasz
  • elastycznym pakietem benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku po fundusz emerytalny, bo lubisz mieć wybór
  • prywatną, ogólnopolską opieką zdrowotną, bo zdrowie jest najważniejsze
  • profesjonalnym systemem szkoleń, bo zależy nam na Twoim rozwoju

Dołącz do nas lub poleć nas swoim znajomym.

Od 100 lat codziennie dostarczamy naszym klientom rozwiązania finansowe, koncentrując... się na ich potrzebach. Konsekwentnie zmieniamy się, inwestujemy
w rozwój i odpowiedzialnie wdrażamy nowoczesne technologie. Jesteśmy dumni z naszej historii i polskich korzeni. Chcemy nadal mieć pozytywny wpływ na ludzi, firmy, kulturę
i środowisko. Jako jeden z największych banków w Europie Środkowej i Wschodniej odpowiedzialnie dbamy o interesy akcjonariuszy, klientów, pracowników i społeczności lokalnych.

Stawiamy na różnorodność, dlatego zapraszamy do naszego zespołu osoby, które ukończyły różne kierunki studiów. Chcesz współtworzyć nowoczesny polski Bank otwarty na klientów - czekamy na Ciebie!

PKO Bank Polski jako stabilny pracodawca zapewnia niepowtarzalne możliwości rozwoju zawodowego. Szeroka oferta oraz duża skala działania Banku pozwala sprawdzić się w wielu interdyscyplinarnych zespołach projektowych. Z myślą o młodych i ambitnych ludziach stworzyliśmy ofertę płatnych staży i praktyk.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta , Praca Bankowość