Doradca Klienta/Handlowiec

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest renomowana międzynarodowa korporacja obecna na polskim rynku od wielu lat, świadcząca nowoczesne usługi doradcze dla biznesu, będąca liderem w branży zarówno w Polsce jak i na innych europejskich rynkach. Firma dbająca o pracowników o bardzo przyjaznej kulturze organizacyjnej, gdzie docenia się proaktywność, zaangażowanie, partnerstwo i współpracę w zespołach.

Obecnie do oddziału w Poznaniu (praca w terenie) z uwagi na dalszy rozwój firmy w regionie Wielkopolskim, poszukujemy sprawnego handlowca/doradcę odpowiedzialnego za sprzedaż produktów i usług (kompleksowe rozwiązania motywacyjne) do sektora przedsiębiorstw (B2B)

Doradca Klienta/HandlowiecMiejsce pracy: Poznań

Główne zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych i obsługa dotychczasowych klientów firmy,
  • nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie relacji z wybranymi klientami,
  • realizacja założonych celów sprzedażowych,
  • określanie potencjału i potrzeb klientów, przygotowywanie prezentacji, ofert i umów,
  • analiza potencjału rynkowego i rozwój rynku poprzez aktywną sprzedaż.

Wymagania:

  • min. 3 letnie doświadczenie w sprzedaży w kanale B2B, preferowana sprzedaż usług do działów HR
  • (min. usługi rekrutacyjne, szkolenia, medyczne, językowe, tłumaczenia, finansowe, motywacyjne, team building, incentive) w dużych firmach i instytucjach publicznych,
  • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów i w aktywnej sprzedaży,
  • umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych i partnerskich relacji z klientami,
  • wykształcenie wyższe,
  • zdolności handlowe i negocjacyjne,
  • samodzielność, umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • proaktywność, dynamizm w działaniu, pozytywne nastawienie,
  • zaangażowanie i gotowość do pracy w terenie (region woj. wielkopolskiego)
  • znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę pracy w firmie z grona najlepszych pracodawców,
  • dużą samodzielność oraz niezbędne narzędzia do pracy w tym samochód służbowy,
  • dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełnione systemem premiowym,
  • pracę na zasadzie „Home Office”.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.