Opiekun klienta, specjalista ds. sprzedaż

Adbear Paulina Gomola

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów krajowych i budowanie efektywnych relacji handlowych
  • Realizację założonych planów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową firmy
  • Przygotowanie ofert handlowych
  • Zlecanie do produkcji pozyskanych ofert
  • Realizacja ustalonych planów zakupów i wywiązywanie się z powierzonych zadań
  • Raportowanie na potrzeby działu i Zarządu

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie, która jest liderem na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
  • Praca zdalna na terenie Gdańska
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • Pełną poufność podczas procesu rekrutacyjnego
  • Dużą samodzielność oraz możliwość rozwoju w dynamicznym środowisku

Wymagania

Nasze wymagania

-Doświadczenie w obszarze sprzedaży lub obsługi klienta
-Mile widziana znajomość branży IT
- Wykształcenie wyższe
-Zaangażowanie w powierzone obowiązki
-Zorientowanie na cel i motywacja do osiągania wyników
-Wysoka kultura osobista
-Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej
-Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta