Doradca klienta - handlowiec - sprzęt AV

Projekcja Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Praca polegająca na obsłudze zapytań trafiających do firmy (e-mail, telefon, osobiście) i przygotowywaniu ofert handlowych, wykonywaniu prezentacji sprzętu (w biurze i u klientów), wsparcia po sprzedażowego dla klientów, odnawianie kontaktów z klientami.

Klienci: prywatni (kino domowe), biznesowi (sprzęt prezentacyjny), edukacyjni (sprzęt interaktywny)

W ofercie: sprzęt do kina domowego (projektory i audio), projektory multimedialne i sprzęt do wideokonferencji.

Gwarantujemy:

- szkolenia techniczne z oferowanych produktów

- dobre warunki pracy

- pozytywną atmosferę w młodym zespole

- Multisport i pakiet medyczny

- kontakt z najnowszymi technologiami

Wymagania

Wymagane:

- umiejętności handlowe (negocjacje, prezentacja oferty, poszukiwanie klientów)

- wiedza z branży audiowizualnej (dźwięk i obraz)

- doświadczenie w branży tej lub pokrewnej

- umiejętność dobrej organizacji czasu, dokładność i rzetelność

- znajomość języka angielskiego (przynajmniej podstawowa bierna)

- bezproblemowa obsługa komputera , aplikacji biurowych (office, program do faktur WF-MAG)

- prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

Mile widziane

- wiedza z dziedziny: akustyki, elektryki, dźwięku i obrazu

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- kreatywność i samodzielność w działaniu

- doświadczenie w branży AV lub  podobnej

Prezentacja firmy

Firma Projekcja Sp. z o.o. jest autoryzowanym dealerem urządzeń prezenta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak (system prowizyjny do ustalenia).
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie