Doradca Klienta / Handlowiec B2B / Sales Manager

GET IT Sp. z o.o.

02-222 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do naszego Zespołu Sprzedaży szukamy osób, które chętnie poznają specyfikę naszych usług i będą pracować z wymagającym klientem jako świadomi doradcy, budujący zaufanie i długoterminowe relacje biznesowe.

Co będzie należało do Twoich zadań:

· realizacja założonego planu sprzedaży zgodnie ze strategią sprzedażową firmy,

· aktywne pozyskiwanie nowych klientów, głównie wśród dużych organizacji biznesowych (zarówno poprzez spotkania bezpośrednie jak i telefonicznie),

· nawiązywanie i podtrzymywanie wartościowych kontaktów handlowych,

· budowanie stabilnych relacji z klientami w oparciu o solidną, partnerską obsługę (w ścisłej współpracy z zespołem Customer Service)

· przygotowywanie ofert handlowych i prezentacji,

· przygotowywanie i negocjowanie umów handlowych.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:

· doświadczenia w sprzedaży B2B – mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług profesjonalnych do dużych organizacji biznesowych,

· znajomości zagadnień technik negocjacyjnych, prowadzenia rozmów handlowych, nawiązywania i utrzymywania relacji z klientem,

· przejmowania odpowiedzialności za wynik i nastawienie na osiąganie wyznaczonego celu,

· dobrej umiejętności obsługi pakietu MS Office,

· znajomości j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową,

· czynne prawo jazdy kat. B,

· wysokich standardów etycznych i uczciwości w pracy z klientami i współpracy z kolegami.

Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży innych produktów czy usług B2B, lub w telemarketingu, oraz silną determinację aby uzupełnić pozostałe kompetencje i rozwijać się z nami – również zapraszamy Cię do naszego zespołu.

Co dajemy w zamian:

· umowę o pracę z atrakcyjną podstawą,

· realne do osiągnięcia cele i związaną z nimi prowizję,

· jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery,

· pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, posiadającej uznaną markę,

· możliwość współpracy z największymi polskimi i globalnymi firmami (blue chip),

· możliwość intensywnego rozwoju zawodowego w gronie świetnych specjalistów,

· program szkoleń, możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy, welcome week – serię szkoleń wprowadzających dla nowych pracowników,

· pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych systemów informatycznych i najnowszych narzędzi wsparcia sprzedażowy,

· niekorporacyjną kameralną atmosferę i komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurowcu ale bez open space,

· pracę od poniedziałku do piątku, elastyczne godziny pracy - prawdziwy work-life balance,

· pakiet medyczny, zajęcia sportowe, owocowe środy.

Zanim zdecydujesz, czy warto wysyłać CV, przeczytaj o tym, co jest dla nas istotne:

Doceniamy Twoją kreatywność. Jeżeli masz nowy pomysł na to, jak rozwinąć biznes, u nas jesteś jego właścicielem i opiekunem. Dbamy, abyś wyrażał swoje zdanie. Słuchamy Cię. Uważamy, że głos handlowca w kwestiach sprzedaży jest jednym z najważniejszych. Dzięki płaskiej strukturze decyzje podejmujemy szybko.

W GET IT zawsze wychodzimy z założenia, że każdy, kto z nami współpracuje, ma coś ciekawego do zaoferowania. Dlatego zależy nam bardziej na partnerach niż na handlowcach.

Brzmi ciekawie? Spotkajmy się i porozmawiajmy o współpracy.

Prezentacja firmy

Jesteśmy jednym z liderów polskiego rynku usług tłumaczeń dla biz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi