Doradca klienta ds. usług hostingu

S-Net Sp. z o.o.

kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma S-NET Sp. z o.o. poszukuje Kandydatów na stanowisko: Doradca klienta ds. usług hostingu.

Miejsce pracy: Kraków.

Do CV prosimy załączyć list motywacyjny.

Opis stanowiska:
• Nawiązywanie telefonicznych kontaktów handlowych
• Poszukiwanie klientów na usługi hostingu w Internecie
• Tworzenie indywidualnych ofert hostingu dedykowanego
• Obsługa klienta w zakresie hostingu i usług dodatkowych
• Przeglądanie zapytań klientów dotyczących usług hostingu

Produkty, które są sprzedawane przez doradcę klienta ds. usług hostingu:
• Serwery VPS (Root VPS oraz Managed VPS)
• Hosting współdzielony (hosting www)
• Serwery dedykowane (hosting dedykowany)
• Certyfikaty SSL
• Domeny

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie
• Wynagrodzenie stałe + system prowizyjny
• Praca w krakowskim biurze firmy
• Pełne wsparcie merytoryczne
• Możliwość rozwoju w strukturach firmy
• Możliwa praca w ramach praktyk lub stażu

Wymagania

Wymagania:
• Znajomość rynku usług internetowych
• Znajomość wiedzy na temat rynku hostingowego
• Znajomość usługi hostingu, serwerów vps, hostingu dedykowanego, certyfikatów ssl, itp.

Możliwa praca w ramach praktyk lub stażu.

Prezentacja firmy

S-NET Sp. z o.o. to dostawca usług telekomunikacyjnych dla biznes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce