Doradca klienta ds. stolarki okiennej/bram, szlabanów i ogrodzeń

Adecco Poland Sp. z o.o.

Stara Iwiczna, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Stara Iwiczna

Twój zakres zadań będzie obejmował:

  • obsługę klientów detalicznych i inwestycyjnych (bezpośrednio/telefonicznie),
  • samodzielne przygotowywanie ofert i umów handlowych w segmencie stolarki okiennej lub bram, szlabanów i ogrodzeń,
  • zamawianie towaru u producentów,
  • współpracę z ekipami montażowymi,
  • rozliczanie inwestycji,
  • koordynację transportu produktów.

Jeśli:

  • posiadasz co najmniej roczne doświadczenie w którymś z wymienionych segmentów (praca w hurtowni/ekipie montażowej/u producenta) lub jesteś otwarty na długofalowy rozwój w tej branży,
  • wykazujesz duże zaangażowanie w powierzone zadania i inicjatywę w działaniu,
  • łatwo nawiązujesz kontakt z rozmówcą,
  • wartością dodaną Twojego doświadczenia jest znajomość systemów zamówieniowych producentów

nie wahaj się i aplikuj. Ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Co możesz zyskać?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem (praca stała),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie odznaczającej się stabilnością finansową oraz życzliwością i indywidualnym podejściem w stosunku do pracowników,
  • wdrożenie do pracy w zespole o niskim poziomie rotacji, a następnie możliwość poszerzania własnych kompetencji (zarówno w trakcie codziennej pracy, jak i podczas dodatkowych szkoleń).

Numer referencyjny: DK/PPD/10/2020/AP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.