Doradca Klienta ds. Contact Center

Alior Bank S.A.

Sopot, pomorskie

Twój kapitał:

  • możesz pochwalić się sukcesami w sprzedaży przez telefon i/lub jesteś liderem sprzedaży w swoim zespole
  • masz min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • jesteś osobą komunikatywną i masz dobrą dykcję
  • lubisz pracę z ludźmi
  • lubisz zmiany i chcesz nauczyć się czegoś nowego w środowisku startupowym
  • lubisz i możesz pracować w systemie zmianowym (8:00-20:00)
  • masz wykształcenie min. średnie
  • dobrze obsługujesz komputer
  • jesteś dyspozycyjny/-a do pracy w weekendy (decyzję pozostawiamy Tobie)

Twoje zadania:

  • telefoniczna obsługa klientów w ruchu przychodzącym i wychodzącym
  • sprzedaż produktów finansowych
  • budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • realizowanie postawionych celów i wskaźników
  • dbanie o wysoką jakość obsługi
  • wpływ na tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę (poszukujemy osób, z którymi zbudujemy stabilny zespół na długi czas)
  • wynagrodzenie zasadnicze (w zależności od doświadczenia od 2800zł do 3200zł brutto ) oraz premie miesięczne adekwatne do osiąganych wyników – maksymalne kwoty prowizji to 600 - pokaż numer telefonu - 0zł brutto
  • prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie – czyli wszystko by Twoje ciało dobrze się czuło!
  • rozwój zawodowy – poszerzanie doświadczenia i możliwość awansu w strukturach organizacji
  • różnorodny charakter pracy – udział w projektach, konkursach i testach
  • praca w nowoczesnej instytucji finansowej (fintech)
  • fajna atmosfera w energicznym i uśmiechniętym Zespole
  • motywujące konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
  • możliwość zdrowej rywalizacji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.