Doradca Klienta Biznesowego

LeasingTeam Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: 0014586
Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

Zakres obowiązków:

  • obsługa CRM, aktualizacja danych,
  • prowadzenie rozmów telefonicznych z potencjalnymi Klientami - wstępne badanie potrzeb,
  • umawianie spotkań dla handlowców,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami poprzez doradztwo i profesjonalną obsługę.

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • podstawowa znajomość pakietu MS Office (mile widziana znajomość systemu CRM),
  • nienaganna dykcja,
  • umiejętność aktywnego słuchania,
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta i/lub sprzedaży.

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę tymczasową,
  • wynagrodzenie podstawowe 1800-2000 zł netto + atrakcyjny system premiowy,
  • praca na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00,
  • system szkoleń podnoszących kwalifikacje oraz wdrażających do pracy,
  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych,
  • praca w zgranym i uśmiechniętym zespole :)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.