Doradca Klienta Biznesowego

Metro Internet Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Metro Internet Sp. z o.o. jest polską firmą działajaca na rynku usług IT od 20 lat. Wśród naszych klientów są małe firmy, korporacje, instytucje publiczne. Oferujemy kompleksową opiekę informatyczną dopasowaną do potrzeb firmy.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradcy Klienta Biznesowego

Zakres odpowiedzialności:

• pozyskiwanie nowych klientów biznesowych;

• realizacja planów sprzedaży oraz raportowanie działań;

• utrzymywanie profesjonalnych relacji biznesowych z klientami;

• kreowanie dobrego wizerunku firmy

• doradctwo i wspracie klientów biznesowych w korzystaniu z oferowanych usług;

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane w sektorze B2B)

• Proaktywna postawa i umiejętnośc wychodzenia naprzeciw potrzebom klienta

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie pozwiązane z osiąganymi wynikami
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i ambitnym zespole
  • Narzędzia do pracy: telefon, samochód, komputer
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego Enel-med
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

Prezentacja firmy

Firma Metro Internet Sp. z o.o. jest polską firmą obecną na rynku usług ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
atrakcyjny system prowizyjny + premia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management