Doradca Klienta Biznesowego

MerEnergia

Warszawa, Siedlce, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Merenergia Sp. z o.o. Jest aktualnie liderem w pozyskiwaniu nowych klientów biznesowych na energię elektryczną, w związku z tym poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Do Twoich zadań należy:

  • kontakt telefoniczny z potencjalnymi oraz obecnymi klientami biznesowymi (tylko firmy, nie kontaktujemy się z klientami indywidualnymi)
  • umawianie spotkań
  • obsługa infolinii

W zamian oferujemy:

  • gwarantowane wynagrodzenie podstawowe (na podstawie stawki godzinowej niezależnej od wyników pracy)
  • prowizja za pozyskanych klientów bez górnej granicy, na prostych i jasnych zasadach
  • umowę zlecenie z możliwością przekształcenia w umowę o pracę
  • stałe godziny pracy i wolne weekendy (w tym również długie weekendy), możliwość pracy zdalnej
  • przyjazną atmosferę pracy w biurze (nie jest to open space)
  • gwarantujemy bazy klientów (dla najlepszych osób bazy klientów utrzymaniowych)
  • wsparcie i opiekę Managera
  • zdobycie cennego doświadczenia z zakresu negocjacji z klientem biznesowym
  • eventy integracyjne

Czego oczekujemy:

  • zdeterminowania i samodzielności
  • nastawienia na wysokie zarobki i realizowane cele
  • komunikatywności i sumienności
  • uczciwości i chęci kreowania naszej marki

Jeśli chcesz poznać szczegóły współpracy z nami, nie zastanawiaj się tylko aplikuj do nas już teraz, na pewno do Ciebie oddzwonimy z zaproszeniem na rozmowę do naszego biura mieszczącego się w spokojnej okolicy na Wilanowie.

Prezentacja firmy

Firma MerEnergia Sp.z o.o.jest spółką działającą na rynku doradzt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management