Opiekun Klienta Biznesowego

Afterweb

Wałbrzych, dolnośląskie

Afterweb

Od: Afterweb
Miejsce pracy: Wałbrzych

AFTERWEB to firma skupiająca specjalistów związanych z reklamą w Internecie. Nasza oferta związana z marketingiem w wyszukiwarce należy do jednych z najlepszych w kraju. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę internetową.

W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy skutecznych pracowników do Działu Sprzedaży.

Stanowisko: Doradca Klienta Biznesowego
Wynagrodzenie: od 2600 do 5400zł

Opis stanowiska / do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • budowanie długofalowej współpracy z obecnymi Klientami,
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • kontakt telefoniczny i oferowanie nowoczesnych usług z zakresu IT,
  • prowadzenie negocjacji i zawieranie umów,

Nasze oczekiwania:

  • komunikatywności i kreatywnego podejścia w kontakcie z klientem,
  • wysokiego poziomu zaangażowania i dużej samodzielności,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • wykształcenia minimum średniego,
  • dobrej znajomości obsługi komputera (Windows, OpenOffice,).

Oferujemy:

  • umowę o pracę na okres próbny,
  • przyjazną atmosferę pracy i aktywny udział w tworzeniu nowego Działu w firmie,
  • konkurencyjne wynagrodzenie stałe oraz premię od każdej sprzedanej usługi (bez górnego pułapu),
  • intensywny rozwój zawodowy, możliwość zgłębianie nowinek z zakresu IT,
  • stałą opiekę i wsparcie Kierownika Działu - szkolenia, coachingi,
  • work/life balance tj. wolne weekendy, praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, bez nadgodzin.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez kliknięcie w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, spełniającymi powyższe wymagania.

Afterweb