Opis stanowiska pracy

Diwa Personalservice jest nowoczesną firmą w dziedzinie świadczenia usług personalnych, która dysponuje zwartą siecią oddziałów na terenie Niemiec, Austrii i Polski. Naszą mocną stroną jest bliskość oraz dostępność dla ludzi. Z naszym 30-letnim doświadczeniem i stabilną pozycją proponujemy rozwiązania "szyte na miarę", na potrzeby dynamicznego rynku pracy.

Numer certyfikatu: KRAZ6760.

Obecnie do wsparcia naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca klienta biznesowego

Zadania, jakie stawiamy przed Tobą:

• Aktywne pozyskiwanie klientów na wyznaczonym obszarze,

• Rozpoznawanie i definiowanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych usług/rozwiązań,

• Przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych,

• Negocjowanie warunków współpracy,

• Utrzymywanie długofalowych relacji z pozyskanymi klientami,

• Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych.

Co możemy Ci zaoferować?

• Umowę o pracę z atrakcyjnym systemem prowizyjnym,

• Indywidualny program rozwoju zawodowego

• Pracę od poniedziałku do piątku w zgranym zespole

• Elastyczność i swoboda planowania swojej pracy

• Ciekawe szkolenia,

• Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop i telefon),

Wymagania

Oczekujemy:

• Samodzielności w prowadzeniu rozmowy handlowej i praktycznej znajomości technik sprzedaży,

• Umiejętności nawiązywania relacji i negocjacji z klientami,

• Pozytywnego nastawienia i determinacji w osiąganiu założonych celów,

• Dobrej organizacji pracy i pewności w działaniu,

• Otwartości w komunikacji i łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

• Doświadczenia w kontaktach z klientami

• Mile widziane będzie Twoje doświadczenie w sprzedaży usług

Diwa Personalservice jest nowoczesną firmą w dziedzinie świadczenia usług personalnych,... która dysponuje zwartą siecią oddziałów na terenie Niemiec, Austrii i Polski. Naszą mocną stroną jest bliskość oraz dostępność dla ludzi. Z naszym ponad 35-letnim doświadczeniem i stabilną pozycją proponujemy rozwiązania "szyte na miarę", na potrzeby dynamicznego rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy:
czas nieokreślony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
4.000,00 zł - 5.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca IT - Sprzedaż , Praca Obsługa klienta