Doradca Klienta Biznesowego

Poznań, wielkopolskie

HAYS IT & Telecom

Opis stanowiska pracy

Poznań
NR REF.: 1115241

Twoja następna firma
Dla naszego Klienta – firmy z branży marketingu internetowego, poszukujemy kandydata na stanowisko Doradcy Klienta Biznesowego (Dział Handlowy).

Twoje następne stanowisko
Do obowiązków na tym stanowisku należeć będzie m.in.: nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych i sprzedaż usług internetowych, prezentowanie usług firmy podczas spotkań i rozmów z potencjalnymi klientami, przygotowywanie i wysyłanie ofert handlowych, negocjowanie kontraktów handlowych, jak również odpowiedni dobór i selekcja firm do kontaktu.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Od kandydatów oczekujemy: pierwszego doświadczenia w telefonicznej sprzedaży usług w segmencie B2B, gotowości do pracy na celach sprzedażowych, jak również dyspozycyjności do pracy na pełen etat. Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie będącej liderem w swojej branży, wynagrodzenie dostosowane do wcześniejszego doświadczenia (podstawa + system prowizyjny) oraz pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport oraz ubezpieczenie na życie).

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Dywizja skupia się na kompleksowej obsłudze firm z sektora telekomunikacji oraz... technologii informatycznych. Nasza oferta usług rekrutacyjnych skierowana jest przede wszystkim do producentów oprogramowania i rozwiązań hardware'owych, integratorów, firm świadczących usługi informatyczne, call center oraz operatorów i dostawców usług telekomunikacyjnych. Obsługujemy również działy IT w firmach, m.in. z branży finansowej,produkcyjnej i FMCG.
Prowadzimy rekrutację na wymagające stanowiska specjalistyczne i kierownicze. Nasza praca oparta jest na branżowym doświadczeniu konsultantów oraz dogłębnej i aktualnej wiedzy o rynku pracy w sektorze informatycznym i telekomunikacyjnym. Bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami w dziedzinie IT i telekomunikacji pozwala nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.
Realizując usługi dla naszych Klientów, koncentrujemy się na dostosowaniu usługi do rzeczywistych potrzeb Klienta i przedstawieniu najlepszych kandydatów na dane stanowisko.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy