Doradca Klienta Biznesowego

HRK S.A.

Leszno, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszego Klienta, Banku o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Doradca Klienta BiznesowegoMiejsce pracy: Leszno

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów Biznesowych i opieka nad powierzonym portfelem Klientów (sektor SME 5 – 60 mln PLN);
  • Rozpoznawanie bieżących i przyszłych potrzeb klienta, dopasowanie oferty produktowej oraz negocjowanie warunków współpracy;
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami Biznesowymi;
  • Zapewnienie najwyższej jakości doradztwa i obsługi.

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży w bankowości poparte sukcesami sprzedażowymi;
  • Minimum 3 lata doświadczenia we współpracy z Klientami Biznesowymi;
  • Znajomość lokalnego rynku Klientów Biznesowych;
  • Znajomość zagadnień związanych z formami rozliczeń księgowych;
  • Umiejętność pozyskiwania, nawiązywania i budowania długofalowych relacji z Klientami Biznesowymi;
  • Doskonała znajomość produktów bankowych dedykowanych Klientom Biznesowym;
  • Nastawienie na realizację celów biznesowych;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne);
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwości rozwoju zawodowego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy wynagrodzenia i atrakcyjnego systemu prowizyjnego;
  • System szkoleń;
  • Pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.