Doradca Klienta Biznesowego

Adecco Poland Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • Aktywna sprzedaż usług firmy oraz pozyskiwanie klientów biznesowych z segmentu małych firm
  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy
  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań i ich efektów

Poszukujemy osoby:

  • Z około rocznym doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej
  • Dynamicznej, z dobrym podejściem do klienta
  • Nastawionej na realizację celów
  • Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej - będzie dużym atutem
  • Komunikatywnej, otwartej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Praca na pełen etat
  • Podstawowe wynagrodzenie: 3 500 brutto + wysokie premie (zależne od wyników sprzedaży)
  • Benefity: karta sportowa, opieka medyczna, pakiet usług firmy
  • Samochody do dyspozycji
  • Wyposażenie stanowiska pracy: laptop, tablet, telefon
  • Wdrożenie i szkolenia
Oferta pracy stałej

Numer referencyjny: UDKB/11/19/KTW/AC
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.