Doradca klienta biznesowego

Nowa System

87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma handlowa z sektora B2B zatrudni Doradcę ds. sprzedaży

Zadaniem kandydata będzie profesjonalna obsługa klienta oraz efektywna sprzedaż produktów do klientów biznesowych.

Dlaczego warto z nami pracować:

Oferujemy ciekawą i pewną pracę na jasnych, konkretnych zasadach.
Zapewnimy rozwój osobisty, cykliczne szkolenia i współpracę z fajnymi ludźmi

Od kandydatów oczekujemy jedynie:

Gotowości do podjęcia pracy, ambicji, chęci do nauki i zaangażowania w wykonywane obowiązki.
Entuzjazmu, wytrwałości, cierpliwości i chęci do pracy.
Umiejętność sprawnej obsługi komputera.

W zamian oferujemy:

Comiesięczne wynagrodzenie, (podstawa + prowizja) którego wysokość nie jest ograniczona żadnymi limitami a wynika z efektów pracy.
Uczestnictwo w bezpłatnych szkoleniach, które zagwarantują zdobycie odpowiedniej wiedzy i umiejętności.
Praca stacjonarna w biurze, sporadyczne wyjazdy
Możliwość realizacji swojej własnej ścieżki kariery

Dokumenty aplikacyjne (wyłącznie CV wraz z aktualnym zdjęciem) prosimy przesyłać drogą elektroniczną przez portal OLX.
W dokumentach aplikacyjnych proszę zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Wymagania

- samodzielność i pomysł na rozwój własnych kompetencji
- głowa pełna pomysłów i asertywność w ich wyrażaniu
- profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków
- wytrwałość w dążeniu do celu, chęć uczenia się oraz solidności
- preferowane wykształcenie średnie lub wyższe.
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów i/lub usług
- umiejętność szybkiej i sprawnej obsługi komputera w zakresie Windows, Office, Internet
- rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Prezentacja firmy

Firma NOWA System jest ogólnopolskim dostawcą rozwiązań służących bezpie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż