Doradca Klienta Biznesowego Szczecin

HRK S.A.

Szczecin, zachodniopomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszego Klienta – Banku o mocno ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy:

Doradca Klienta Biznesowego SzczecinMiejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Obsługa Klientow zgodnie z najwyższymi standardami jakości;
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie długotrwałych relacji;
  • Prezentowanie Klientom oferty i udzielanie pomocy w zakresie wyboru produktu najlepiej odpowiadającego ich preferencjom oraz możliwościom;
  • Realizacja planów sprzedażowych;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy;
  • Przygotowywanie dokumentów i umów.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów dla firm;
  • Znajomość produktów finansowych dedykowanych dla Klientów Biznesowych;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z finansami, bankowością);
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientami;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;
  • Wysoki poziom motywacji i wytrwałości w działaniu;
  • Prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w Instytucji Finansowej o mocno ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych;
  • Szerokie możliwości rozwoju i dostępu do szkoleń.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.