Doradca Klienta Biznesowego Orange - Lublin

SDR

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

ORANGE i EMERO/SDR – ogólnopolski partner Orange, poszukują osoby na stanowisko:

Doradca Klienta Biznesowego Orange

Osoba zatrudniona na stanowisku Doradcy odpowiedzialna jest za

- sprzedaż mobilnych i stacjonarnych usług głosowych oraz dostępu do Internetu Klientom Biznesowym

- przygotowywanie oraz prezentację ofert sprzedażowych

- negocjowanie i podpisywanie umów z Klientami

- raportowanie oraz procesowanie efektów sprzedaży

- budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji B2B

- opiekę nad powierzoną bazą Klientów

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie

- odpowiedzialną pracę dającą możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

- pakiet szkoleń adaptacyjnych, szkolenia produktowe i rozwojowe

- motywacyjne wynagrodzenie składające się z części prowizyjnej oraz wynagrodzenia podstawowego za obsługę portfela Klientów

Wymagania

- zaangażowanie w pracy

- doświadczenie w sprzedaży

- samodzielność w działaniu oraz podejmowaniu decyzji

- umiejętność analitycznego myślenia i analizy potrzeb Klientów

- silna motywacja do osiągania sukcesów

- wiedza o produktach i usługach transmisji danych oraz rynku telefonii komórkowej nie tylko Orange jest mile widziana :)

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy zapraszamy do przesłania aplikacji (CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych).

Prezentacja firmy

Firma zajmująca się sprzedażą i dystrybucją.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 500PLN - 11 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi