Doradca Klienta Biznesowego - faktoring i windykacja należności

Subra GRP Sp. z o.o.

41-300 Dąbrowa Górnicza, śląskie

Subra jest dynamicznie rozwijającą się firmą z sektora finansowego. W skład naszego zespołu wchodzą eksperci z dziedziny prawa i ekonomii. Niestandardowe działania i procedury sprawiają, że wyróżniamy się na tle konkurencji swoją efektywnością.

www.subra.pl

Od: Subra GRP Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 41-300 Dąbrowa Górnicza

Subra jest dynamicznie rozwijającą się firmą z sektora finansowego. W skład naszego zespołu wchodzą eksperci z dziedziny prawa i ekonomii.

Niestandardowe działania i procedury sprawiają, że wyróżniamy się na tle konkurencji swoją efektywnością.

Stanowisko: Doradca Klienta Biznesowego

Miejsce zatrudnienia: Dąbrowa Górnicza

Zadania na stanowisku Doradcy Klienta Biznesowego:

- wspieranie klientów w utrzymaniu płynności finansowej przedsiębiorstwa,

- pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji,

- zapewnianie klientom profesjonalnej obsługi,

- negocjowanie warunków umów i wynagrodzenia,

- odbywanie służbowych wyjazdów.

Oczekiwania na stanowisku Doradcy Klienta Biznesowego:

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,
- wykształcenie minimum średnie,
- umiejętność budowania relacji z klientami,
- zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- chęć rozwoju osobistego,
- prawo jazdy kat. B.

Mamy dla Ciebie:

- umowę o pracę,
- służbowy samochód
- atrakcyjny system wynagrodzenia składający się z podstawy oraz premii,
- kartę Multisport,
- przejrzyste procedury,
- szkolenie i program wdrażający,
- pracę w zgranym i zaangażowanym zespole.