Doradca Klienta Biznesowego (Energia Odnawialna)

Strefa Energii

30-198 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Doradca Klienta Biznesowego
 To osoba która pracuje z klientem, u klienta i dla klienta.
 To specjalista który potrafi dostrzec i wskazać klientowi korzyści wynikające z zastosowania elektrowni słonecznej.
 To ekspert który potrafi dobrać i zaprezentować odpowiednie rozwiązanie techniczne
i finansowe.
 To człowiek który codziennie rozwija się i realizuje swoje cele życiowe (osobiste i zawodowe) dzięki korzyściom które dostarcza klientowi.
 To lider który w najbliższym czasie chce osiągnąć i osiągnie sukces zawodowy i finansowy.

Opis stanowiska:
• aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych,
• budowanie długofalowych relacji z klientami,
• kompleksowa obsługa firm w zakresie sprzedaży elektrowni słonecznych,
• realizowanie sprzedaży w oparciu o standardy sprzedaży,
• realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych,

Oferujemy:
• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne + narzędzia pracy
• umowa zlecenia,
• profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Cię do pozyskiwania klientów oraz skutecznej sprzedaży elektrowni słonecznych,
• samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie dla której klient jest ważny,
• przejrzystą ścieżkę rozwoju oraz realną możliwość objęcia stanowiska menedżerskiego,

Wymagania

Oczekiwania - konieczne:
• zorientowanie na cel,
• zaangażowanie, inicjatywa, samodzielność,
• wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
• bardzo dobra organizacja pracy,

Dodatkowe atuty:
• doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
• doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klienta biznesowego
• umiejętność pracy pod presją czasu

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodym zespołem budującym własną przyszłość na rynku energetyki... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi